Reklamné a darčekové predmety sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu. Dnes, viac ako predtým, tvorí obchod vzťah a dôvera. Každý vzťah, aj ten medzi Vami a Vaším klientom si vyžaduje patričnú pozornosť. Pri kontakte Vy – klient, vytvárajú práve reklamné predmety tú pozornosť, ktorá to vyjadrí za Vás. Sú zároveň príjemným dôvodom na osobné stretnutie a poďakovanie. Netreba ich preto podceňovať, ale nájsť spôsob ako ich využiť vo svoj prospech. Sme hrdí na to, že až 70% tovaru tvoria reklamné predmety, ktoré Vám vieme dodať do 48 hodín. Pri produkte v ľavom rohu pod názvom tovaru nájdete informáciu o počte hodín. Informuje Vás, že daný tovar je k dispozícii buď do 24, resp. 48 hodín alebo neskôr.

Náš eshop nájdete na stránke www.predmetynapotlac.sk

predmetynapotlac.sk

 

reklamne predmety

Reklamné predmety

Široký sortiment reklamných predmetov a darčekových predmetov. Od pier s potlačou, tričiek s potlačou, hrnčekmi s vlastným logom, šiltovkami s výšivkou až po rôzne praktické darčeky do domácnosti, do kancelárie či na golf.

Potlač reklamných predmetov

Vysoká kvalita potlače je zabezpečená moderným technologickým a technickým vybavením, aby Vaše reklamné predmety boli vždy dokonalé. Pomôžeme Vám vybrať najvhodnejšiu technológiu potlače z celého radu možností.

Kvalitný servis

Reklamné predmety s Vami starostlivo vyberieme, navrhneme Vám vhodné riešenie potlače, sme s Vami v neustálom kontakte, aby ste vedeli, ako na tom Vaša objednávka je. Množstvový rabat je samozrejmosťou.

Veľké objednávky

Môžete si byť istý, že nás len tak hocičím nezaskočíte. Vieme zabezpečiť veľké objednávky reklamných a darčekových predmetov s potlačou, alebo bez. Len dúfame, že sa u Vás dá zaparkovať aj s kamiónom.

Krátke dodacie lehoty

Naši obchodníci sa venujú Vašej objednávke, skladníci sa rozbehnú do skladu, zatiaľ čo výroba už pripravuje potlač na Vaše reklamné predmety. Prepracovaný systém výroby a logistiky pre rýchle dodanie vašich objednávok.